Menu
Město Touškov
Město
Touškov

S čím Vám můžeme pomoci?

rozšířené vyhledávání

Lívancový běh #1

Kdy: 12. 5. 2024 9:30

Kde: Město Touškov

Běh 2024 01

9. ročník oblíbených běhů okolo touškovského rybníka je zpět. Letošní první Lívancový běh proběhne v neděli 12.5.2024 se startem v 9:30 hodin. Přijďte si s námi užít aktivní ráno. Ať už běháte pravidelně a nebo zcela vyjímečně jen tak pro radost!

Typ akce: sport, aktivní vyžití (běh)

9. ročník oblíbených běhů okolo touškovského rybníka je zpět. Letošní první Lívancový běh proběhne v neděli 12.5.2024 se startem v 9:30 hodin. Přijďte si s námi užít aktivní ráno. Ať už běháte pravidelně a nebo zcela vyjímečně jen tak pro radost! Výdej startovních čísel proběhne v od 9:00 hod. a start v 9:30 hod. Startovné je dobrovolné. V cíli na vás čeká čaj, voda a lívanec :-)

LETOS NOVĚ UNIKÁTNÍ MEDAILE PRO VŠECHNY PŘEDEM PŘIHLÁŠENÉ BĚŽCE.

REGISTRACE předem nutná PŘÍMO ZDE

Běháme pro radost. Každý tolik kol, na kolik se cítí... 

Těšíme se na Vás! Spolek Náš Touškov

Další informace

Adresa místa konání

Město Touškov, Město Touškov

Organizátor

Spolek Náš Touškov
Datum vložení: 2. 5. 2024 9:51
Datum poslední aktualizace: 2. 5. 2024 9:52
Autor: Správce Webu
info-img1

Kůští

Kůští je součástí Města Touškova jako jeho městská část nazývaná též eklávou. Jedná se o malebnou obec s velkorysou návsí, která je z části stále osázena velkými usedlostmi, které dokazují někdejší prosperitu obyvatel. Kůští se z historických dob poprvé vynořuje roku 1341, kdy je společně s Dolním Vlkýšem jmenována jako součást panství Komberk. Při pohledu na staré i současné mapy můžeme konstatovat, že když bylo Kůští založeno, jednalo se o rozmyšlenou funduaci. Kůští disponuje krásnými klasicistními statky, mezi kterými vynikají čp. 5 a 9. Dále pak rozsáhlá usedlost čp. 6 z poloviny 19. století, která je naprosto unikátní svým autentickým dochováním. Uprostřed návsi se nachází malebná kaplička sv. Jana Křtitele se zvoničkou.

Mikroregion Touškovsko

Mikroregion Touškovsko je svazek obcí v okresu Plzeň-sever, jeho sídlem je Město Touškov a jeho cílem je ekonomický rozvoj, rozvoj venkova, kvality života, ochrana životního prostředí, rozvoj cestovního ruchu a propagace regionu. Sdružuje celkem 6 obcí a byl založen v roce 2006. www.touskovsko.cz

info-img2

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na

nahoru